Jagnięcym futerkiem wałek pokryty

Poniedziałek Wtorkowy

No i po wszystkim. Po co tyle krzyku? Nie umyłem okien dla Jezusa. Nie zesłał na mnie żadnych plag. Żyję. I on wiecznie żywy. Wszyscy szczęśliwi i ledwie żywi po świętach.

Zrobiłem test, od czwartku się nie goliłem, wczoraj wszystkie pięć włosów na brodzie wyrwałem pęsetą. Żartuję, ale jak widzę nie dana mi broda, choć już kobietę z brodą znalazłem.

koper

Miałem jechać do Torunia na przyszły weekend. Wydębiłem nawet urlop na poniedziałek, z wielkim bólem, ale dostałem. Ogólny ból dupy ze wszystkim. Ale wyszło jak zawsze, grupa się rozpadła. Z 12 osób zrobiły się 2, czyli ja oraz Katarzyna z Drewna. Ostatecznie znów jadę do Poznania, gdyż z Katarzyną mamy plan, a z tego co słyszę i czytam, to dość napięty. Jak tak dalej pójdzie to weźmiemy ślub i zrobimy drewniane dzieci, na pohybel temu światu. Pierwszy będzie syn i nazwiemy go Pinokio.

Mówię jej, tej Katarzynie, by szukała sobie faceta z mózgiem, bo fujarę ma każdy. A ona na to, że takiego jak ja nie znajdzie. Ale czy ze mnie fujara czy ten z mózgiem, bałem się zapytać.

Acha i jeszcze jedno, dziś na spotted przeczytałem to: Jaki sklep jest otwarty w Wielkanoc? odp. Allegro

Kroywen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>